Mnohé chemikálie napadli náš každodenný život. Pre niektorých ani nevieme, ako sa správajú v našom tele. Keď je telo naplnené toxínmi, bunky fungujú menej dobre hlavne mitochondrie sú to dvere otvorené alergiám, bolesti svalov, tendonitíde, tráviacim problémom a žihľavkám. Ale tiež astma, ranná asténia, suché oči, ľavá kolitída, fibróm, dna alebo senná nádcha. Môžete sa zbaviť toxínov, zvýšiť produkciu bunkovej energie a pomôcť bunkám fungovať efektívnejšie.

Tieto zmeny sú priamym dôsledkom toho, že sa cítite živšie s vyššou energetickou úrovňou. Pečeň interaguje s inými orgánmi na trávenie, absorpciu a spracovanie potravy. Podieľa sa na skladovaní glukózy cukru ktorá sa používa, keď telo potrebuje viac energie.

Žlč, látka, ktorá pomáha tráviť tuk z potravy a vstrebáva a ukladá vitamíny rozpustné v tukoch

1Vylučuje žlč, látku, ktorá pomáha tráviť tuk z potravy a absorbuje a ukladá vitamíny rozpustné v tukoch vrátane vitamínov A, D a E. pečeň produkuje látky, ktoré sa podieľajú na regulácii tvorby krvných zrazenín a tvorbe červených krviniek. Spolu s obličkami je pečeň tiež jedným z hlavných detoxikačných orgánov tela. Metabolizuje drogy a alkohol pri práci na odstraňovaní škodlivých látok z tela vrátane toxínov a chemikálií nachádzajúcich sa v životnom prostredí.

Našťastie pečeňové bunky hepatocyty obsahujú vnútorný opravný systém, ktorý im umožňuje bojovať proti voľným radikálom a opravovať poškodené bunky. Hepatitída zápal pečene) a cirhóza poškodenie pečene môžu byť výsledkom infekcie ako je hepatitída), ožarovanie, konzumácia alkoholu alebo iné toxíny ako sú pesticídy, ťažké kovy, jedy žlčové kamene cholestáza, zlá strava, niektoré lieky na predpis alebo rakovina. Toxické zaťaženie, duševná jasnosť v nebezpečenstve. Existuje silné spojenie medzi úrovňou bunkovej energie a duševnou jasnosťou .

Je veľmi ťažké udržať koncentráciu a pozornosť, keď je mozog ovplyvnený zvýšeným toxickým zaťažením. Mozog je veľmi citlivý na všetky druhy rôznych toxínov, z ktorých väčšina je rozpustná v tukoch. Mozog sa skladá z tuku, priťahuje ťažké kovy, pesticídy, rozpúšťadlá a iné toxíny rozpustné v tukoch. Ako Detoxikácia Pečene Pomáha Vašej Pokožke. Koža je najväčším orgánom v tele a jednou z jej hlavných funkcií je eliminácia toxínov. Ak dôjde k prebytku toxínov, pokožka bude bledá so zväčšenými pórmi, vyrážkami a tmavými kruhmi.

Obezita alebo nadváha sú výsledkom prejedania sa

2Detoxikáciou jeho pečene nájdeme peknú pleť a lepšiu textúru pokožky. Úlohou pečene je odstrániť toxíny z krvi. Naša pečeň vykonáva mnoho chemických reakcií, aby vyčistila krv a naše telo od toxických chemikálií, liekov a iných cudzích látok, ktorým sme vystavení. Keďže však neustále zavádzame znečisťujúce látky a toxíny, jeho práca sa spomaľuje. Masáž pečene pomáha odtekať, horúca fľaša na horúcu vodu na pečeni po dobu 15 minút po jedle pomáha krvi cirkulovať, zvyšuje bunkové výmeny a ohrieva telo. Ak chcete schudnúť, liečba detoxikáciou pečene Vám pomôže pripraviť sa na odbúravanie tukov .

Obezita alebo nadváha je dôsledkom prejedania, ktoré spôsobuje, že telo uchováva jedlo, a preto ho najprv premení na tuk. Keď sa vyskytnú problémy s pečeňou, môže dôjsť k zhoršeniu močenia, obštrukcii močového mechúra, uvoľneným usadeninám alebo zápche, a to všetko kvôli nahromadeniu zbytočných toxických materiálov. Očistením pečene sa poskytne príležitosť na nápravu situácie. Tento orgán je hlavným spaľovačom tukov v tele. Odstraňuje nadbytočné tuky zmiešaním s žlčou.

Preťažená pečeň umožňuje prejsť príliš veľa tuku a toxínov. V tomto prípade je nadbytočný tuk reabsorbovaný tenkým črevom takmer desaťkrát denne. V prípadoch, keď je pečeň veľmi zaťažená, je potrebné vykonať odčervenie čreva pred detoxikáciou pečene, aby sa eliminovali parazity nahromadené po mnoho rokov. Potom očistenie obličiek optimalizuje pečeňový detox.

Detoxikačné „infúzie a čaje obsahujúce organické látky

3Používajte netoxické výrobky doma čierne mydlo ,hydrogenuhličitan, kyselina citrónová, organické éterické oleje na difúziu, biely ocot atď. Vyberte si kvalitnú organickú kozmetiku alebo ju urobte sami. Vyberte potraviny, ktoré jete. Uprednostňujte tie, ktoré pochádzajú z organického a čerstvého okruhu (ovocie ,zelenina, ryby, mäso. Vyvarujte sa fajčenia, konzumácie alkoholu.
Život mimo miest, keď je to možné, je ideálny.

Pite pramenitú vodu, informovanú plakmi ako  CEF alebo”kvet života. Piť” detox ” infúzie a čaje obsahujúce organické kurkuma, zázvor, škoricu a citrón. Nejedzte ryby s vysokým obsahom ortuti viac ako raz týždenne. Vyvarujte sa spracovaných, rafinovaných a príliš sladkých potravín. Vyvarujte sa umelých sladidiel, fruktózy, sacharózy, agávového sirupu, kukuričného sirupu s vysokým obsahom fruktózy, pretože zaťažujú metabolizmus a detoxikačné cesty vášho tela.

Ak je to potrebné, nahraďte ich cukrami s nízkym glykemickým indexom, ako je kokosový cukor alebo úplný cukor Rapadura získaný z trstinovej šťavy sušenej na čerstvom vzduchu a preosiatej, neprešiel žiadnou transformáciou alebo rafináciou Latinská Amerika alebo Muskovádový cukor, ktorý je kompletným trstinovým cukrom rafinovaný ani kryštalizovaný-pôvod Maurícius. Vyvarujte sa potravín alebo občerstvenia obsahujúceho “príchute” a koreniny obsahujúce glutaman sodný.