Splachovanie slanou vodou je efektívny “bio hack”, ktorý aktivuje pohyby čriev a jemne vyprázdňuje črevo. Pitím roztoku morskej soli môžeme použiť vlastný obranný mechanizmus tela na dočasné pozastavenie “trávenia” a namiesto toho aktivovať “elimináciu” tela – čo najrýchlejšie odstrániť slanú vodu z tela. Súčasne čistí tenké črevo aj hrubé črevo! Poznámka: moje zdravotné poradenstvo je vždy pre prosperujúcich ľudí žijúcich so zdravým životným štýlom. Nemôžem hovoriť o ničom inom.

Slaná voda je veľmi efektívna, jednoduchá a lacná metóda-potrebujete vodu a morskú soľ! Môžete to urobiť doma v dopoludňajších hodinách, a je pripravený počas 1-2 hodín, takže perfektné robiť cez víkend. Prečo prepláchnuť črevá? Zdravie čreva je zdravie tela. Žalúdok a črevá sú obrovským energetickým centrom, kde čerpáme živiny a energiu z potravy. Črevo je ústredným prvkom imunitného systému a hormónov-a spoliehame sa na pozitívne synergenty v hojnej črevnej flóre! Viac ako polovica všetkých Švédov má problémy s črevom, veľmi často pomalosť a zápcha.

Zväčšené hrubé črevo

Zväčšené hrubé črevoSplachovanie soľným roztokom je dobré a jemné čistenie vnútorných rúrok, tenkého aj hrubého čreva. Slaná voda, ktorú pijete, neprechádza obličkami, ale telo sa jej zbaví čo najrýchlejšie, takže dobre vyprázdňuje črevá. Celú cestu, vrátane divertikulózy, možno budete musieť opakovať, aby ste dosiahli dôkladnejšie výsledky.

Začal som testovať splachovanie slanej vody, keď som hľadal spôsoby, ako odstrániť škodlivý biofilm z čriev. Fungovalo to veľmi dobre pre mňa, a ja som opakoval každý alebo každý druhý víkend na chvíľu. Potom dáva ľahký a príjemný pocit. Byť najťažšie urobiť prvýkrát, teraz telo podivne rád piť slanú vodu!

Splachovanie slanou vodou môže byť užitočné pri zápche, čo je dnes bežný problém. Vedeli ste, že mnohí dnes rozšírili hrubé črevo hrubého čreva? Pitva mi povedala, že 60-80 percent všetkých ľudí, ktorí pitvajú, od malých detí po starých časovačov, má hrubé črevo, ktoré je dvakrát až trikrát zväčšené! Preto je konečník silne natiahnutý, vzhľadom na to, že rakovina hrubého čreva a konečníka (konečníka) sa v relatívne krátkom čase výrazne zvyšuje.

To má niekoľko príčin, ako napríklad nesprávne jedlo, zhoršená bakteriálna flóra (antibiotiká a monohydrátové diéty, ktoré uprednostňujú kvasinkové huby). Ale tiež vypnuté, ak nechodíte na toaletu a vyprázdnite, keď príde signál-pretože “nemáte čas”. Alebo že sedíte príliš krátky a nemáte čas na vyprázdnenie. Majte s vami dobré Noviny a čítajte, venujte si čas.

Vedeli ste, že tenké črevo je asi dva a pol metra dlhé, ale v uvoľnenom stave je dvakrát až trikrát dlhšie-to znamená až 7,5 metra! Hrubé črevo je vidieť pomocou kolonoskopie, ale dlhé a dobre zložené tenké črevo je trochu čiernej skrinky. Je ťažké alebo nemožné zistiť, ako to vyzerá a cíti.

Príprava

PrípravaBudete potrebovať morskú soľ alebo skutočnú Himalájsku soľ (určite nie stolovú soľ alebo podobnú, čo je 99, 9% NaCl,  prečítajte si na obale a kúpte si zdravú výživu). Soľ sa rozpustí v 0,5 litroch teplej vody a zriedi sa http://www.expo2017slovakia.sk/germixil-prostriedky-na-odstranenie-parazitov-z-tela/ vodou nižšou na 30-bodovú teplotu, aby sa telo príliš neochladilo.

Množstvo slanej vody na pitie:

  • pre ženy do 60-70 kg je liter slanej vody (2 čajové lyžičky morskej soli alebo Himalya soli sa rozpustí v litri vody)
  •  pre mužov a ženy asi 70-110 kg piť 1,5 litra slanej vody (rozpustite 3 čajové lyžičky soli v celkovom množstve 1,5 litra vody).

A Epsom soľ (síran horečnatý) miešať roztok Epsom sulfátu: miešajte 4 polievkové lyžice Epsom soli v 8 šálkach vody a pretrepte, kým sa nerozpustí. Epsom soľanka má špecifickú horkú chuť, a to je voliteľné použiť.

Vezmite prosím na vedomie dôležité neberte nič ráno pred pitím slanej vody, inak to nebude fungovať. Ak napriek tomu nedôjde k vyprázdňovaniu (splachovaniu), je to pravdepodobne kvôli nedostatku minerálnych solí v tele. Mnoho ľudí má dnes nedostatok soli. Prečítajte si o nedostatku soli a dôležitosti morskej soli tu.

Pravidelné pôst

Pravidelné pôstOdporúčam perodický (prerušovaný pôst), takže príjem pevného, vareného jedla jeden (alebo dva) denne a najlepšie uprostred dňa. Cítime sa veľmi dobre s dlhšími prestávkami bez jedla, aktivuje autofagie (samočistiace), self-hojenie rastových hormónov a kmeňových buniek je aktivovaný, hladina cukru v krvi stabilizuje, keď sa dostanete nižšie hladiny inzulínu a cukru v krvi a ďalšie. Niekoľko výhod a teraz píšem na “Sanna’ s pôstna kniha”, ktorá poskytuje fakty, protokoly a recepty pre rôzne typy pôstu.

Jeme príliš veľa jedla a ľudia jedli o 80 percent menej jedla, hromadné choroby by zmizli. Po 45-50 rokoch veku odporúčam užívať polovicu dávok a žuvanie dvakrát dlhšie. Poskytuje neuveriteľne zlepšenú absorpciu živín a menšiu hmotnosť v žalúdku a črevách. Žalúdok je rovnako veľký ako zaťatá päsť jesť podľa toho.

Tip: ráno vypite štartovaciu pohár Zelenejzrovej šťavy: zmiešajte zeler, kel, cibuľu, citrón a morskú soľ vo vode, aby to bolo pekné. Prefiltrujte cez jemné sito a pite priamo, ale pomaly. Zmiešajte 1-2 čajové lyžičky Dr. pravých alkalických zelených. Všimol som si, že parazity (všetky organizmy, ktoré nepodporujú telo) odrádzajú túto sprchu vitálnej (horkej) zelenej chlorofylovej energie!

Slaná voda chmý isí je variáciou havajského čistenia čriev, metódy, ktorá bola dlhodobo implementovaná na Havaji a potom sa rozšírila po celom svete – aby pomohla mnohým zlepšiť zdravie čriev. Prosím komentár o tom, ako to išlo pre vás, ak urobíte tieto protokoly!